iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

LGS Kursu

LGS Kursu

LGS Kursu – Online – Yüz Yüze

LGS kursu online yada yüz yüze eğitimle en az 10 yıllık LGS tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. LGS derslerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. 

LGS hazırlık kursu her seviyedeki öğrenci için adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. LGS öğrencinin hayatındaki en önemli sınavdır. İyi bir liseye yerleşen öğrenci sonrasında istediği üniversite ve bölümlere kolaylıkla yerleşebilmektedir.

LGS dersleri kursta, ders ofisinde, yada evinizde verilebilmektedir.

LGS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

Online LGS Kursu

Online LGS kursu, online eğitimde de tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online LGS derslerini istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz. Online dersleri istediğiniz gün ve saatlerde alabilirsiniz.

Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli bir şekilde işlenmektedir. Sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Online dersler için sözleşme imzalanmamaktadır. Aday memnun olduğu sürece derslere devam edebilmektedir.

Online ders ödemeleri haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir.

LGS Sistemi

LGS kursu istenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. LGS ‘de 8. sınıf konularından sorular çıkmaktadır.

LGS’de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru sorulmakta ve bu derslerin katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. LGS puanına katkısı açısından en önemli dersler matematik, Türkçe ve fen dersidir.

LGS’de inkılap tarihi, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve bu derslerin katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS Özel Ders Sistemi

Özel derste eksikler sınıf kurslarına göre çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. LGS hazırlıkta özel ders en etkili yöntemdir. 8. sınıf online dershane sistemimizle istediğiniz derslerden özel dersleri hemen almaya başlayabilirsiniz.

LGS Matematik için haftada 1 gün 2 ders toplam 70 ders yeterli olmaktadır. LGS derslerine geç başlayan yada belirli konularda eksikleri olan öğrenciler matematik dersinden istedikleri kadar özel ders alabilirler. Matematik alt yapısı zayıf olan öğrenciler ilk başta haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde matematik derslerine başlayabilirler.

LGS Türkçe için haftada 1 gün 2 ders toplam 30 ders yeterli olmaktadır. LGS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursumuzun tüm derslerdeki paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır.

LGS Fen İçin haftada 1 gün 2 ders toplam 40 ders alınması yeterli olmaktadır. Fen konuları çalışınca yapılabilecek çoğunlukla sözel içerikli konulardan oluşmaktadır.

LGS İnkılap 24 derste, LGS İngilizce 24 derste ve LGS Din Kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu İçin On Akademi İle İrtibat;

İstediğiniz il ve ilçeden LGS derslerimize katılabilirsiniz.

Kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp