iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

LGS Kursu Bünyan

LGS Kursu Bünyan

LGS Kursu Bünyan

LGS kursu Bünyan şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. İstediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz. Liselere hazırlık sınavı için özel dersleri, kurs merkezimizde, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Bünyan şubemizde LGS kursu  branşında uzman en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Sınava hazırlık için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Liselere giriş sınavı için tüm derslerden yada sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alabilirsiniz.

Bünyan şubemize matematik, Türkçe, fen bilgisi, İngilizce ve diğer derslerden özel ders her dönem verilmektedir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS, SAT kursu ve diğer kursları Bünyan şubemizden alabilirsiniz.

Online LGS Kursu Bünyan

LGS kursu online eğitim ile birebir özel ders şeklinde Bünyan şubemizden alınabilmektedir. Online dersler teknik alt yapı uygun hale getirilmişse, sabit internet ve bilgisayar bulunuyorsa yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Online kurs sistemimizi daha yakından görmeniz için 15-20 dakikalık ücretsiz örnek ders düzenliyoruz. Adaylar ücretsiz dersimizi gördükten sonra kararlarını verebilmektedirler.

Birebir özel ders sınıf kurslarına göre çok daha etkili olmaktadır. Online birebir özel dersler istenilen gün ve saatlerde alınabilmektedir.

Uzaktan eğitim birebir özel derste bir ders saati 40 dakikadır. Online derslerin daha verimli geçmesi için aynı seansta 2 online ders yapılmaktadır.

Online dersler için öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmamaktadır. Öğrenci derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir. Özel ders ödemeleri ders görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

LGS Kurs Sistemimiz

Liselere giriş sınavı öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınavdır. LGS ile iyi bir liseye yerleşen öğrenciler sonrasında iyi bir üniversite ve bölüme kolaylıkla yerleşebilmektedirler.

LGS’de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Matematik, Türkçe ve İngilizce 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Liselere giriş sınavında önemli dersler matematik, fen ve Türkçe dersleridir. Sınavda bu derslerden 20’şer soru sorulmaktadır ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. Sınavda diğer derslerden – inkılap, din kültürü ve İngilizce derslerinden – 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

7. sınıfı bitirdikten sonra 8. sınıfa başlayan öğrencilerimizin öncelikle matematik, Türkçe ve fen derslerini başlatıyoruz. Diğer sözel derslerden ihtiyacı olan adaylar için daha sonra minik özel dersler yapılmaktadır.

Türkiye geneli deneme sınavlarıyla öğrencilerin seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

Yaz döneminde matematik, fen ve Türkçe derslerinin 8. sınıf ilk dönem konularını bitiriyoruz. Sonrasında minik bir ara verip tüm konuları 1. dönem sonuna kadar bitiriyoruz.

LGS hazırlığa geç başlayan öğrenciler için de adaya özel paket oluşturarak sınava kadar birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturuyoruz.

LGS ile ilinizin en iyi nitelikli liselerine yerleşebilmek için genellikle yüzde birlik dilimlerin altında yer almak gerekmektedir.

Örneğin ilin en iyi fen lisesine yerleşebilmek için çoğu zaman yüzde birlik dilimde yer almak bile yeterli olmamaktadır.

Özel Ders Bünyan

Bünyan şubemizde özel ders online ve yüz yüze eğitimle en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Liselere Giriş Sınavı İçin Önerdiğimiz Ders Saatleri Aşağıda Yer Almaktadır. 

Matematik 70 derste, Türkçe 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste, fen 40 derste, inkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.


isteyen öğrenciler sadece istedikleri derslerden ve konulardan istedikleri kadar birebir özel ders alabilmektedirler.

%100 başarı için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Özel ders alan öğrencilerimiz için haftalık çalışma programı oluşturulmaktadır. Yine sınava hazırlanan öğrencilerimiz Türkiye geneli farklı yayın deneme sınavlarımızdan ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.

Sınavdan sonra tercihlerde, kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Özel ders sistemimiz ve diğer ayrıntılı bilgilere  buradan  ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Bünyan ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat;

İstediğinizin zaman kursa başlayabilir, sonrasında en iyi liselere yerleşebilirsiniz.

LGS kursu ve diğer kurslar için Bünyan online kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp