iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

DGS Kursu Gebze

DGS Kursu Gebze

DGS Kursu Gebze

DGS kursu Gebze şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. DGS ‘de %100 başarı  için istediğiniz gün ve seanslarda kişiye özel kurs programı oluşturuyoruz.  

Çoğu DGS adayı için sınıf kursları zaman kaybıdır. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. DGS’ye birebir özel ders alarak hazırlanan adaylarda başarı oranı yüzde yüze yakındır.

DGS için online birebir özel ders şeklinde kurs programımız da bulunmaktadır.

Online DGS Kursu Gebze

Online DGS kursu Gebze şubemizde adaya özel program oluşturularak verilmektedir. İsteyen DGS adayları İzmit şubemizdeki sınıf kurslarına ve birebir özel derslere devam edebilirler. Online DGS dersleri yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online eğitim için internet, telefon, tablet yada bilgisayarın olması yeterlidir. Online DGS derslerine online derslerde de tecrübesi olan en az 15 yıldır DGS eğitimi veren öğretmenlerimiz girmektedir.

Online DGS özel derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. DGS özel ders ödemelerinizi haftalık yada aylık olarak görülen derslere göre yapabilirsiniz.

Online DGS sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS Özel Ders Gebze

DGS için adaya özel birebir özel ders paketi oluşturarak adayın %100 başarıya ulaşmasını hedefliyoruz. Birebir özel derste başarı oranı sınıf kurslarına çok daha fazladır. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

DGS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf + 10 ders sözel mantık paketimiz bulunmaktadır. DGS ‘de zaman sorunu yaşayan adaylar hızlı paragraf kursunu aldıktan sonra paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır.

DGS matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre adaya özel 20 – 30 – 40  yada 50 derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

DGS kursumuza katılan adaylara öğretmenlerimizin PDF notları ücretsiz olarak gönderilmektedir.

İlk yılınızda kazanmak istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Gebze On Akademi İle İrtibat;

DGS eğitimi Gebze şubemizde her dönem verilmektedir. DGS derslerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

DGS online kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp