iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

ALES Kursu

ALES Kursu

ALES Kursu Online En İyisi

ALES kursu online yada yüz yüze eğitimle her dönem verilmektedir. ALES için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. ALES hedeflerinizi %100 gerçekleştiriyoruz. 

ALES hazırlık için bahar ve sonbahar dönemlerinde adaya özel kurs programı oluşturarak adayın istediği puana ilk girişinde ulaşmasını hedefliyoruz. ALES ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. ALES konuları yenilenen ÖSYM müfredatına göre alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından anlatılmaktadır.

Online ALES Kursu

Online ALES kursu ile istediğiniz il ve ilçeden derslerimize katılabilirsiniz. ALES derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. ALES isteyen herkesin başarılı olabileceği, yüksek puan alabileceği merkezi bir sınavdır. ALES ‘te genel yetenek dersleri olan Türkçe paragraf soruları ve sözel mantık soruları yer almaktadır. ALES matematik konuları da matematik 1 konularından oluşmaktadır.

Online ALES hazırlık için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Online ALES dersleri uzaktan eğitim sistemi ile birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Online ALES derslerine katılabilmeniz için internete bağlanabilen cep telefonunuzun olması yeterlidir. Derslerden daha iyi verim alabilmeniz için dersleri bilgisayardan takip etmenizi öneriyoruz.

ALES Kurs Sistemimiz

ALES’te 50 Türkçe ve 50 matematik sorusu yer almaktadır. Yeni değişen puanlama sistemi dikkate alınırsa ea, sayısal ve sözel puan türü hedefleyen adaylar hiçbir dersi ihmal etmeden çalışmalıdırlar. ALES derslerinin verimli geçmesi için bir ders saati 40 dakika olarak planlanmaktadır. Aynı seansta en az 2 ders yapılmaktadır.

ALES’ten yüksek puan alabilmek için Türkçe ve matematik derslerinin her birinden 35 net ve üzerinde yapılmalıdır.

ALES Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık paketimiz bulunmaktadır.

ALES matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 -30 -40 yada 50 derslik paketlerimiz bulunmaktadır.

ALES hazırlık kursu için adayla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. ALES adayı haftalık gördüğü derse göre ödemelerini haftalık yada aylık olarak yapabilmektedir.

İstediğiniz ALES puanlarına ulaşabilmeniz için bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İçin On Akademi İle İrtibat;

İstediğiniz İl ve İlçeden ALES Derslerine Katılabilirsiniz.

Online kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp