iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Online Bilsem Kursu

Online Bilsem Kursu

Online Bilsem Kursu

Online Bilsem kursu deneyimli sınıf öğretmenlerimiz tarafından öğrenciye özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Bilsem eğitimi MEB müfredatı dikkate alınarak verilmektedir. Türkiye’de bir ilk olarak online birebir canlı ders şeklinde bilsem hazırlık kursu veriyoruz. BİLSEM kursu için kayıtlarımız devam ediyor.

Millî Eğitim Bakanlığı, 81 ilde özel yetenekli öğrencilerin yeteneklerini geliştirmeleri için destek sağlamaktadır.

Bilsem nedir, ne demek  ? Bilsem açılımı ? 

Bilim ve sanat merkezleri kısaca BİLSEM olarak ifade edilmektedir. Bilim ve Sanat Merkezleri örgün eğitimi destekleyen kurumlardır. Sınavda başarılı olan öğrenciler, okul saatleri dışında Bilim ve Sanat Merkezlerinde özel eğitim almaktadırlar.

Bilsem sınavı hangi alanlarda yapılır ? 

BİLSEM sınavı  genel yetenek – zihinsel beceri, resim ve müzik alanlarında yapılmaktadır.  Bilim ve Sanat Merkezi BİLSEM sınavında başarılı olan öğrenciler BİLSEM’ de ücretsiz olarak eğitim alırlar.

Bilsem hangi illerde var ? 

BİLSEM 81 il merkezinde ve bazı ilçelerde bulunmaktadır. Şu an 81 ilde 182 BİLSEM bulunmaktadır. Yaklaşık 63 bin öğrenci bu merkezlerden yararlanmaktadır.

BİLSEM sınavına kimler girebilir ? 

Bilsem sınavına 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri girebilmektedir. Sınava girecek öğrencileri sınıf öğretmenleri belirlemektedir.

Kimler Bilsem Sınavına Girebilir ?

Bilsem sınavına ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf , 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri girebilmektedir. Girecek öğrenciler sınıf öğretmenleri tarafından seçilmektedir.

Bilsem hazırlık kursu istenilen gün ve seanslarda Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

2022 BİLSEM sınavı ne zaman ?

Öğrenciler bu yıl 19 Şubat – 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında resim, müzik ve genel yetenek  alanlarına göre değerlendirmeye alınacak. Bireysel değerlendirme sınavı ise 13 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Sınav sonuçları ise 19 Ağustos 2022 tarihinde açıklanacak.

BİLSEM Hazırlık Kursu

Online BİLSEM kursu adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Bilsem için birçok ilde yüz yüze eğitimlerimiz de bulunmaktadır.

Bilsem için haftada 1 gün 2 ders şeklinde yada haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde program oluşturulmaktadır.

Ders videoları izlenerek yapılan eğitimler çok sınırlı kalmaktadır ve öğrenci için çok yararlı olmamaktadır. Kursumuzda BİLSEM için öğrenciye özel program oluşturarak yüzde yüze varan başarı ve memnuniyet sağlıyoruz.

BİLSEM hazırlık ve okul takviye kurslarında sistemimiz 

Bilsem için ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.

Genel yetenek, resim, müzik ve diğer alanlarda kurslarımız bulunaktadır.

Örnek dersten sonra isterseniz online birebir eğitim alabilirsiniz.

Bilsem, okul takviye ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız bulunaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler devam ederken ve dersler bittikten sonra BİLSEM için ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

1. sınıf , 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri için seri okuma paragraf ve sonrasında matematik özel derslerimiz bulunmaktadır.

Okul takviye, BİLSEM, ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Matematik, Türkçe, İngilizce, fen bilgisi, sosyal ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslarımıza  buradan  ulaşabilirsiniz.

Online Bilsem Kursu İle Tüm Türkiye’deyiz

Bilsem kursu nerede ? 

Online Bilsem kursu Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Bilsem Kursu İçin İrtibat

Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

0532 680 11 48 numaralı telefonu arayarak yada diğer iletişim kanallarından kursumuza ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp