iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

LGS Hazırlık Kursları Bursa

LGS Hazırlık Kursları Bursa

LGS Hazırlık Kursları Bursa – Online ve Yüz Yüze Eğitim

LGS kursu Bursa ve ilçelerinde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. İstediğiniz zaman LGS derslerine başlayabilirsiniz. LGS derslerini, kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz. 

LGS hazırlık kursları Bursa ve ilçelerinde branşında başarılı en az 10 yıllık LGS tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.  LGS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

LGS derslerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. LGS için sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Online LGS Kursu Bursa

LGS hazırlık kursları Bursa ve ilçelerinde online eğitimle her dönem verilmektedir. Birebir online dersler teknik alt yapı uygun hale getirilmişse yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

İsteyen öğrenciler LGS kursunu online birebir özel ders şeklinde Bursa şubelerimizden alabilirler.

Online LGS kurs sistemimizi daha yakından görmeniz için 15-20 dakikalık ücretsiz örnek ders düzenliyoruz. Adaylar ücretsiz dersimizi gördükten sonra kararlarını verebilmektedirler.

Birebir özel ders sınıf kurslarına göre çok daha etkili olmaktadır. Online birebir özel dersler istenilen gün ve saatlerde alınabilmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslerin daha verimli geçmesi için aynı seansta 2 online ders yapılmaktadır.

LGS Hazırlık Kursu Sistemimiz

LGS, öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınavdır. LGS ile iyi bir liseye yerleşen öğrencilerin iyi bir üniversite ve bölümde okuma şansları daha fazla olacaktır.

LGS ‘de en önemli dersler matematik, fen ve Türkçe dersleridir. Sınavda bu derslerden 20’şer soru sorulmaktadır ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. LGS ‘de inkılap, din kültürü ve İngilizce derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

LGS kursu isteyen adaylara öncelikle matematik, Türkçe ve fen derslerini başlatıyoruz. Diğer sözel derslerden ihtiyacı olan adaylar için daha sonra ilave dersler yapılmaktadır.

LGS Özel Ders Bursa

LGS matematik 70 derste, LGS Türkçe 10 ders hızlı paragraf  + 20 ders dilbilgisi : 30 derste, fen 40 derste, inkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.

isteyen öğrenciler sadece istedikleri derslerden ve konulardan istedikleri kadar ders alabilmektedirler.

%100 başarı için LGS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. LGS öğrencileri haftalık çalışma programı takibi ile Türkiye geneli farklı yayın deneme sınavlarımızdan ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursları Bursa – On Akademi

İstediğinizin zaman LGS derslerine başlayabilirsiniz.

Online kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp