iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Kursu

Yeni nesil soruları çok daha hızlı bir şekilde çözebilmeniz için hızlı paragraf kursu almanızı öneriyoruz.  Kursumuz online yada yüz yüze eğitimle 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Hızlı okuma kursunun yeni nesil paragraf sorularının çözümüne katkısı istenilen ölçüde olmamaktadır.

Hızlı paragraf kursu birebir özel ders şeklinde haftada 1 gün 2 ders şeklinde verilmektedir. 5 haftanın sonunda adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Paragraf kursunu başarıyla tamamlayan adaylar genellikle MEB ve ÖSYM sınavlarında zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

Kimler Kursa Katılabilir ?

İlköğretim 5. sınıftan itibaren hızlı paragraf kursunun alınmasını öneriyoruz. Sınava girecek adaylar için hızlı paragraf, sınava girmeyecek adaylar içinde hızlı okuma kursunun alınmasını öneriyoruz.

İlköğretim 1. ,2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı paragraf yada hızlı okuma kurslarının alınmasını tavsiye etmiyoruz. İlköğretim 1. kademe öğrencileri için seri okuma çalışması yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

LGS’ ye girecek öğrencilere mutlaka hızlı paragraf çalışması yapılmasını öneriyoruz. Paragraf çalışmasının diğer derslerdeki yeni nesil soruların çözülmesine de katkısı olmaktadır.

Üniversite sınavında öğrencilerin neredeyse tamamı zaman sorunu yaşamaktadır. Sınavda zaman sorunu yaşamak istemeyen ve diğer tüm derslerdeki yeni nesil soruları çok daha kolay çözmek isteyen adaylara hızlı paragraf çalışması yapılmasını tavsiye ediyoruz.

ALES, KPSS, DGS ve diğer tüm sınavlarda zaman sorunu yaşayan öğrenciler için hızlı paragraf çalışması yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Hızlı Paragraf Kurs Planlaması

Paragraf kursu online ve yüz yüze eğitimle birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Sistemimizi görebilmeniz için 15-20 dakikalık online birebir canlı örnek ders yapılmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Derslerin verimli geçmesi için 1 ders saati 40 dk. olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders, 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir.

Dersler görüldükten sonra ödemeler haftalık olarak yapılabilmektedir.

Hızlı okuma, sözel mantık, matematik, Türkçe, fizik, kimya, fen bilgisi, tarih, coğrafya, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Paragraf kursunu tamamladıktan sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online ders sistemimize ve diğer kurslarımıza  buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu İçin On Akademi İle İrtibat;

Hızlı paragraf kursu ve diğer kurslar için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp